EGZAMIN ZAWODOWY – przekazanie do szkół wyników egzaminu w sesji styczeń – luty 2019 r.

Świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie zostaną przekazane do szkół w dniu 22 marca br. do godz. 11.00. Absolwenci szkół, którzy po raz kolejny przystąpili do egzaminu w sesji styczeń – luty br., zgłaszają się po odbiór wyników i świadectw do szkoły, w której zdawali część pisemną egzaminu.


W przypadku gdy absolwent zdawał wyłącznie część praktyczną egzaminu zawodowego – zgłasza się do szkoły lub placówki, w której zdawał część praktyczną.

Wyniki egzaminu oraz świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie  będą do odbioru w szkole w dniu 22 marca 2019 r. (piątek) od godziny 12.00 w sekretariacie szkoły.

Przypominamy, że zdający, którzy przystąpili do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w sesji styczeń-luty 2019 i nie zdali całości  lub jednej z  części egzaminu  mają prawo złożyć deklaracje do ponownego przystąpienia do tego egzaminu w sesji czerwiec-lipiec 2019 w terminie od 22 do 29 marca 2019 roku.

 Wynik egzaminu można sprawdzić na stronie OKE logując się wg. otrzymanego wcześniej loginu i hasła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.