„Moja praktyka zagraniczna„ – szkolny konkurs dla uczestników projektu POWER

W ramach realizowanego w latach 2017 – 2019  w ZSTU projektu „Dobra praktyka dla technika” 50. uczniów klas trzecich wyjechało na praktyki zagraniczne do Bułgarii i Wielkiej Brytanii.

Od powrotu ostatnich dwóch grup minął już miesiąc, ale w pamięci na  pewno pozostały wspomnienia z czerech tygodni pobytu w kraju goszczącym. Wspomnienia z pracy, wycieczek, spędzania wolnego czasu, podróży i wielu innych chwil z życia codziennego.


Zachęcamy uczestników projektu do wzięcia udziału w szkolnym konkursie na prezentację multimedialną „Moja praktyka zagraniczna”. Udział w konkursie będzie na pewno miłym przywołaniem wspomnień z pobytu, którymi będziecie mogli się podzielić z koleżankami i kolegami , którzy odbywali swoją praktykę w Polsce oraz wszystkimi pozostałymi uczniami naszej szkoły. Dla uczniów klas młodszych, będzie to na pewno zachęta do skorzystania z możliwości dofinansowania jakie dają programy unijne i ubiegania się do udziału w kolejnych projektach.

W załączniku znajduje się Regulamin Konkursu w którym zawarte są  wszystkie zasady udziału , skład jury oraz kryteria oceniania prac.

 Prace konkursowe przesłać należy ma adres mailowy Power.prezentacje@wp.pl

Czekamy na Wasze prace do 31 stycznia 2019 roku.

Regulamin konkursu

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Program POWER i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.