Pozostało już tylko 100 dni czyli … STUDNIÓWKA 2019

Po długich przygotowaniach nadszedł wreszcie oczekiwany dzień , 2 lutego 2019 roku. To dzień w którym odbyła się studniówka dla uczniów klas czwartych technikum,  bo do matury pozostało już tylko 100 dni.

O  godzinie 19 w restauracji Moja Pasja w Sosnowcu zebrali się uczniowie, zaproszeni na bal nauczyciele oraz rodzice. Uroczystość  poprowadzili  uczniowie, którzy przywitali wszystkich, podziękowali swoim nauczycielom oraz rodzicom. Następnie głos zabrali : przedstawicielka  Rady Rodziców oraz Dyrektor Szkoły Halina Mieszczanin.

Przyszedł czas na tradycyjny pierwszy taniec na balu studniówkowym , zabrzmiały dźwięki poloneza . W pięknym tanecznym układzie zaprezentowali się uczniowie, wychowawcy klas i Pani Dyrektor.


Po tych przeżyciach wszyscy zajęli   miejsca przy pięknie nakrytych stolikach, gdzie czekały już na gości pyszne dania i przekąski.

Nie zabrakło podziękowań , prowadzący uczniowie podziękowali  Pani Dyrektor oraz wszystkim nauczycielom, wręczając kwiaty, oraz dedykując przygotowane teksty. Wszystko odbyło się w klimacie starożytnym. Przez chwilę każdy z nauczycieli stał się boginią , gdy udekorowany wieńcem kroczył przez salę w towarzystwie ucznia.

Program studniówki był bardzo urozmaicony i pełen dobrej muzyki. Rozpoczęła się zabawa, a parkiet zawsze wypełniali bawiący się uczniowie oraz nauczyciele, którzy w tym wyjątkowym dniu bawili  się wspólnie .

Były niespodzianki: ogromny i pyszny tort z logo szkoły, występy muzyków ludowych i profesjonalnych tancerzy. Zespól  nie tylko zajmował się oprawą muzyczną, ale również organizował wiele ciekawych zabaw, konkurów, zachęcał do wspólnych tańców.

Na pewno ten wspaniały bal będzie niezapomnianym przeżyciem, a wspólnie spędzone chwile, zdjęcia , filmy będą wspaniała pamiątką dla  wszystkich maturzystów.

Teraz już czas na intensywne przygotowania  do egzaminu maturalnego, oby wyniki były tak wspaniałe jak ten studniówkowy bal. Powodzenia!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.