Przygotowania do wyjazdu na praktyki zakończone

KOLEJNE GRUPY WYJADĄ DO BUŁGARII I WIELKIEJ BRYTANII.

Dnia 18. września 2018r. odbyło się zebranie  uczestników oraz ich rodziców/opiekunów , którzy wyjeżdżają na praktykę zagraniczną w październiku 2018r. To już ostanie przygotowania do wyjazdu na praktykę. Na  zebranie przybyli wszyscy zainteresowanie ,  spotkali się z  panią Dyrektor  oraz opiekunami grup.


Pani  Dyrektor  przywitała zebranych i przedstawiła rodzicom opiekunów grup : p. Jolantę Domańską – opiekuna grupy bułgarskiej, oraz panią Alinę Jańczyk  – opiekuna grupy brytyjskiej.

Pani Dyrektor omówiła szczegółowo wszystkie kwestie związane z wyjazdem  dotyczące  min. miejsca i godziny wyjazdu oraz powrotu, podróży, ubezpieczenia, spraw organizacyjnych. Zwróciła  uwagę na odpowiednie przygotowanie się do wyjazdu, oraz zachowanie się w czasie pobytu na praktyce. 

W kolejnej części spotkania uczestnicy oraz ich rodzice/opiekunowie poznali warunki mieszkaniowe oraz żywieniowe w czasie pobytu w krajach goszczących. Informacje uzupełniły zdjęcia z prezentacji, pokazujące omawiane miejsca w Bułgarii i Anglii.  Każda grupa zawodowa poznała swoje miejsca pracy oraz ich lokalizację. Zobaczyli  również  do jakich miast odbędą się wycieczki w ramach programu kulturalnego. 

Kolejnym punktem spotkania było zapoznanie się z przygotowaną dokumentacją . Pani Dyrektor poprosiła o dokładne przeczytanie regulaminów praktyk oraz ich podpisanie. Następnie rozdane zostały najważniejsze dokumenty – umowy z uczestnikami . Wszyscy , zarówno rodzice jak i uczestnicy zapoznali się szczegółowo ze  wszystkimi punktami.   Pani Dyrektor oraz opiekunowie wyjaśniali wszystkie wątpliwości, pomagali  w prawidłowym przebiegu podpisywania tych ważnych dokumentów. 

Spotkanie zakończyło się życzeniami  bezpiecznego i   udanego wyjazdu oraz pobytu na praktyce.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Program POWER, Projekty unijne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.