Konsultacje nauczycieli ZSTU


Terminy konsultacji nauczycieli dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2018/2019
LP. Nazwisko i imię konsultacje dla uczniów konsultacje dla rodziców
1 Baran Marcin poniedziałek 8:00 – 8:45 piątek 15:00 – 15:45
2 Barcik Beata środa 15:00 – 15:45 piątek
14:10 – 15:00
3 Bargieła Ewa 2 i 4 poniedziałek m-ca  oraz                   1 i 3 środa m-ca 15:00 – 15:45 środa
15:45 – 16:00
4 Bijak Marek wtorek 7:10 – 7:55 poniedziałek 16:45 – 17:30
5 Bojczuk Paweł środa 15:00 – 15:45 wtorek
8:50 – 9:35
6 Brudzińska Marzena środa 7:10 – 7:55 wtorek
7:10 – 7:55
7 Cieślik Joanna 1 i 3 poniedziałek m-ca oraz 2,4 wtorek m-ca 14:15 – 15:00 2 i 4 poniedziałek m-ca
14:15 – 15:00
8 Dembińska Małgorzata środa 15:00 – 15:45 piątek
12:30 – 13:20
9 Domańska Jolanta poniedziałek 14:10 – 15:00 środa
14:10 – 15:00
10 Dreja – Mróz Sylwia środa 15:00 – 15:45 środa
9:35 – 10:30 
11 Firek Agata piątek 8:00 – 8:45 piątek
8:50 – 9:35
12 Górska Agnieszka środa 15:00 – 15:45 piątek
14:10 – 15:00
13 Gruszka Edward poniedziałek 14:15 – 15:00 wtorek
13:20 – 14:10
14 Gruszka Zbigniew wtorek 15:05 – 15:50 środa 15:05 – 15:50
15 Hejnowska Beata poniedziałek 15:00 – 15:45 wtorek
13:20 – 14:10
16 Janczyk Alina środa 14:15 – 15:00 czwartek
14:15 – 15:00
17 Jeleń Piotr wtorek 7:10 – 7:55 środa
7:10 – 7:55
18 Jędrusik – Gałek Gabriela czwartek 13:30 – 14:15 czwartek
8:50 – 9:35
19 Kamiński Paweł piątek 14:10 – 15:00 wtorek
 9:45 – 10:30 i 13:25 – 14:10
20 Kręciwilk Robert środa 10:30 – 11:25 piątek
12:25 – 13:20
21 Kucharska-Sosnal Wioletta środa 15:00 – 15:45 czwartek
15:00 – 15:45
22 Łapaj Wojciech piątek 13:20 – 14:10 piątek
11:40 – 12:25
23 Miarka Grzegorz czwartek 16:00 – 16:45 czwartek
16:45 – 17:30
24 Musiał Wioleta wtorek 14:10 – 14:55 wtorek
15:00 – 15:45
25 Naporowska Joanna czwartek 14:15 – 15:00 poniedziałek 12:25 – 13:20
26 Niedbał Joanna środa 15:00 – 15:45 środa
10:40 – 11:25
27 Olszówka Rafał czwartek 15:00 – 15:45 środa
15:00 – 15:45
28 Ozga Hanna wtorek 7:30 – 8:00 środa
8:00 – 8:45
29 Rumas Joanna wtorek 8:00 – 8:45 poniedziałek 14:15 – 15:00
30 Sapota Aneta 1 i 3 piątek m-ca 7:10 – 7:55 ostatni  piątek m-ca
7:10 – 7:55
31 Sapota Grzegorz wtorek 7:10 – 7:55 wtorek
15:00 – 15:45
32 Sikorska Helena poniedziałek 14:15 – 15:00 wtorek
12:35 – 13:20
33 Siwicka Iwona poniedziałek 10:40 – 11:25 poniedziałek 11:40 – 12:25
34 Stachowicz Małgorzata 1 wtorek m-ca 15:00 – 15:45 3 wtorek m-ca 15:00 – 15:45
35 Szymkowski Artur poniedziałek 14:15 – 15:00 piątek
13:25 – 14:10
36 Taborowska – Jadczyk Lidia wtorek 15:05 – 15:45 czwartek
15:00 – 15:45
37 Wieczorek Jacek wtorek 14:10 – 15:00 piątek
8:00 – 8:45
38 Włodek Renata poniedziałek 7:30 – 8:00 oraz wtorek 15:00 wtorek
15:00 – 15:45