Zajęcia dodatkowe

Zajęcia dodatkowe z matematyki:

1. Zajęcia wyrównawcze

prowadzący  klasa  termin 

 

Ewa Bargieła  II branżowa  1 i 3 poniedziałek miesiąca 

9 lekcja 

Ewa Bargieła  III ZSZ  2 i 4 środa miesiąca 

9 lekcja 

Ewa Bargieła  II branżowa 

I T fot. 

2 i 4 poniedziałek miesiąca 

9 lekcja 

Ewa Bargieła  3 ZSZ 
I branżowa 
I Tporty 
1 i 3 środa miesiąca 

9 lekcja 

Joanna Cieślik  III Inf 

III TPG 

1 i 3 środa miesiąca 

8 lekcja 

Joanna Cieślik  III SBE  piątek (raz w miesiącu) 

7 lekcja 

Joanna Cieślik  kl. I i  II technikum  1 i 3 poniedziałek 

8 lekcja 

Małgorzata Stachowicz  kl. I i II technikum  1 i 3 wtorek miesiąca 

9 lekcja 

Małgorzata Stachowicz  kl. I i II technikum  poniedziałek 

7 lekcja 

2. Fakultety dla maturzystów

prowadzący  klasa  termin 

 

Joanna Cieślik  IV TGT 

IV TIB 

2 i 4 wtorek miesiąca 

8 lekcja 

Małgorzata Stachowicz  IV  2 i 4  wtorek miesiąca 

9 lekcja 

 


Zajęcia dodatkowe z języków obcych:

1. Zajęcia wyrównawcze

prowadzący  klasa  termin 

 

Sylwia Dreja– Mróz 

język angielski 

I i III technikum  Środa 

9 lekcja 

 

Wojciech Łapaj 

język angielski 

 

I i II ZSZ 

II technikum 

Czwartek i piątek 

4 lekcja 

 

Joanna Niedbał 

język rosyjski 

I, II i III technikum  Środa 

9 lekcja 

 

Wioletta Kucharska- Sosnal 

język rosyjski 

I, II, III, IV technikum 
 
Środa 

9 lekcja 

 

Marzena Brudzińska 

język niemiecki 

 

I, II i III technikum   Środa 

0 lekcja 

2. Fakultety dla maturzystów

prowadzący  klasa  termin 

 

Joanna Rumas  IV 

 

Wtorek 

1 lekcja 

 

Rafał Olszówka  IV  Czwartek 

9 lekcja 

 

 


Zajęcia dodatkowe z języka polskiego:

Fakultety dla maturzystów

prowadzący  klasa  termin 

 

Renata Włodek  IV TGT 

IV TIB 

Czwartek  
9 lekcja 

 


Zajęcia z robotyki i programowania w C++ i Java odbywają się w sali 202 w każdą środę od godziny 15.50-17.00 i w każdy czwartek od godziny 15.15-16.30.

 

Na zajęciach składamy roboty i programujemy. Zajęcia prowadzi nauczyciel informatyki mgr inż. Jacek Ryba.