Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/19

19 czerwca punktualnie o 10.00 zebraliśmy się w „Akwarium”. Wśród wielu innych akademii, które odbyły się w ciągu roku szkolnego, ta jest szczególna- zamyka okres dziesięciu miesięcy. Dla jednych był to czas wytężonej pracy, inni nie zaplanowali go tak dobrze, by teraz szczycić się osiągnięciami. Bez względu jednak na efekty, wszyscy z radością powitali dzień zakończenia roku szkolnego.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Radna Powiatu Będzińskiego p. Bożena Łapaj, Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji p. Rafał Pietrzyk.
Przywitała ich p. dyrektor – Halina Mieszczanin. Wychowawcy wręczyli świadectwa wyróżnionym uczniom.


Szkolne koło teatralne przygotowało część artystyczną, w trakcie której przenieśliśmy się z bohaterami do pubu o nazwie Rzym. Kiedyś do karczmy o takiej nazwie trafił imć pan Twardowski. Nie inaczej było i tym razem. Kilka awanturniczych chwil spędzonych na obserwowaniu jego poczynań zachęciło do wyruszenia na poszukiwanie wakacyjnych przygód. Tego właśnie życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom ZSTU.
Wypoczywajmy, zdobywajmy nowe, cenne doświadczenia i bogatsi w wiedzę wracajmy w szkolne mury.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.