XI Szkolny Dzień Talentu przeszedł już do historii. A działo się! Oj działo…

,,Życie z pasją smakuje lepiej’’ – pod tymi słowami z pewnością podpiszą się wszyscy uczestnicy ,, XI Szkolnego Dnia Talentu’’, który świętowaliśmy 21 marca.
Podczas koncertu mieliśmy możliwość podziwiania talentów i pasji naszych szkolnych gwiazd. Wystąpili: Magdalena Zawiślak z kl. IV turystycznej, Magdalena Pyrć i Martyna Jurczyk z kl. I turystycznej, Martyna Musiał z kl. I fototechnik, Krystian Stuczeń z kl. I informatycznej, Kamil Lebiocki z kl. III porty i terminale, Wiktor Żądełek z kl. I porty i terminale, Mateusz Musialik z kl. III technik budownictwa.


Umiejętności uczestników oceniło jury w składzie: Pani Wioletta Kucharska – Sosnal – wicedyrektor naszej szkoły, Pan Marek Bijak – nauczyciel oraz Patryk Figura – reprezentant uczniów.
Publiczność zgromadzona w ,,Akwarium’’ też miała możliwość wyboru swojego faworyta. Każdy mógł zagłosować na ,,Talent Publiczności’’ przez Facebooka .
O dobry humor publiczności zadbał Oskar Faba z kl. III technik elektryk, który sprawdził się doskonale w roli wodzireja.

Najwyższe oceny od jury otrzymali: Magdalena Zawiślak – wykonała piosenkę pt. ,,Wypijmy za to’’ zespołu Ich Troje oraz duet Martyna Musiał i Krystian Stuczeń, którzy zaprezentowali się w piosence Piotra Rubika ,,Psalm dla ciebie’’. Ten sympatyczny duet pierwszoklasistów zyskał również sympatię uczniów, którzy nagrodzili ich tytułem ,,Talent Publiczności’’.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku impreza będzie się cieszyć jeszcze większym zainteresowaniem i odkryjemy kolejne talenty drzemiące w naszych uczniach.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.