XV Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej

Dyrekcja Zespołu Szkół Techniczno – Usługowych w Będzinie oraz Zespół Nauczycieli Języków Obcych mają zaszczyt zaprosić Państwa uczniów do udziału w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Obcojęzycznej. Tematem tegorocznej edycji językowych zmagań jest „Obraz rodziny w poezji i prozie obcojęzycznej”. Konkurs odbędzie się 6 lutego 2019 r. godz. 8:30, ogłoszenie wyników z uroczystym podsumowaniem o godz. 13:30.


             

 Honorowy patronat nad konkursem objął Pan Sebastian Szaleniec, Starosta Powiatu Będzińskiego.

Celem naszego konkursu jest, niezmiennie od 15 lat, upowszechnianie kultury i literatury obcojęzycznej. Wiemy, jak ważna jest we współczesnym świecie nauka języków obcych, dlatego poszukujemy nowych możliwości edukacyjnych dla uczniów. Czytanie literatury, uczenie się na pamięć wierszy przyczynia się zarówno do pogłębiania znajomości języka, jak i  kształtowania kultury żywego słowa.

         Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa spotka się z aprobatą nauczycieli i uczniów, którzy wezmą udział w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji i Prozy Obcojęzycznej.

 Regulamin XV Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji i Prozy Obcojęzycznej

Regulamin-XV-Powiatowego-Konkursu-Recytatorskiego-Poezji-i-Prozy-Obcojęzycznej

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.